Autlo automaatse parkimise mobiiliäpiga EuroPark parklates -50%

14.09.2016

Automaatne parkimine aitab vältida parkimistrahve ja säästa raha

 

EuroPark väliparklates pargivad autod ise!

EuroPark koostöös Autlo arendustiimiga on välja töötanud tehnoloogilise lahenduse, mis võimaldab automaatselt parkida ilma parkimisautomaati kasutamata või SMS saatmata. Lahendus tuvastab auto asukoha ning auto peatumisel tasulise parkimise tsoonis käivitab tasulise parkimise.

Teenuse kasutamiseks on vajalik Autlo äpi allalaadimine ja seadistamine oma mobiilis ning Bluetooth ühenduse olemasolu. Tõmba Autlo rakendus App Store´ist või Google Play´st, ühenda Bluetooth, seadista äpp ja ongi valmis! Äpi laadmine ja kasutamine on tasuta. Kui Bluetooth puudub, saab automaatseks parkimiseks kasutada ka Autlo seadet.

 

Parkimise hind

EuroPark julgustab kõiki uut ja innovatiivset lahendust proovima pakkudes uutele liitujatele kaheks kuuks 50% allahindluse tavapärasest parkimise hinnast. Parkimise tavahind on parkla hinnakirja põhine. Parkimistasule lisandub teie mobiilioperaatori poolne parkimise alustamise tasu, 32 senti. Tasu lisandub teie igakuisele mobiiliarvele.

NB! Soodustus rakendub pärast mobiiltelefoni rakenduse seadistamist ja parkimise alustamisel.

 

Autloga püsiparkijatele pakub EuroPark lisasoodustust!

Autloga parkimine on mugav ja kui juba kord kasutama oled hakanud, siis vanaviisi parkimine tundub eriti tülikas ja nö 'eilne päev'. Paljud EuroPark'i kliendid on vahetanud tavapärase parkimise automatse parkimise vastu ja naudivad selle mugavust seda igapäevaselt.

Kuna EuroPark hindab oma kliente väga kõrgelt, siis soovime pakkuda püsiparkijatele ka edaspidi soodsamalt parkimise võimalust. Kui uue liituja soodustus on läbi saanud ja sulle on hakanud meeldima meie automaatne parkimine, siis muretsema ei pea. Pikendame sulle soodustust -50%, kui pargid vähemalt 20 korda kuus. Kui pargid vähemalt 10 korda kuus, siis jätkame sinu soodustust tavahinnast 25% ulatuses.

 

Soovime sulle head automaatset parkimist!

EuroPark

Automaatse parkimisel on mitmeid suurepäraseid eeliseid võrreldes tavapärase mobiilse parkimisega!

  • Automaatse parkimisega väldid parkimistrahve, mis on tingitud unustamisest parkimise alustamisel. Autlo alustab ja lõpetab parkimise ja maksmise iseseisvalt. See toimib ka siis, kui räägid samal ajal telefoniga.
  • Automaatne parkimine on mugav ja riskivaba. Autlo rakendus teeb ise kogu töö ära, saates sinu mobiiltelefonile parkimise alustamise kohta teavituse. Soovi korral saad esimese 3 minuti jooksul tsooni muuta või parkimise tühistada.
  • Automaatse parkimisega säästad raha. Parkimine lõpetatakse parkimisalalt lahkudes automaatselt, mistõttu ei ole võimalik enam parkimist nö peale unustada.

Vaata lisa: korduma kippuvad küsimused

 

Lisainfo:

Tagasi uudiste lehele

Pöffihuntide parkimissoodustused

01.11.2016

PÖFFi ajal (11. kuni 27. novembrini) kehtivad pöffihundile parkimise erihinnad viies EuroParki väliparklas ja kolmes parkimismajas.

[...]

Loe veel

Solaris parkimismajas päeva hind vaid viis eurot!

31.01.2017

Ulme hind - kella viiest viieni vaid viis eurot!

[...]

Loe veel